MyFilo Lojistik

Yurtiçi ve uluslararası taşımacılık hizmetleri vermek amacıyla 2010 yılında Halit Karakuş tarafından kurulmuş olan firma, zaman içerisinde ülkemizin Ankara başta olmak üzere birçok ilinde şube ofisleri açmış, sektörün gereksinimleri doğrultusunda yurt dışındaki işleyişi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek adına birçok ülkede temsilcilikler ve acentelikler açmış, alanında uzman ve deneyimli personel kadrosunu oluşturmuş, çalışmalarını belli bir sisteme oturtarak sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Sektörde 10. yılını geride bırakan, nakliyecilik alanında ki faaliyetlerini her geçen gün üzerine ekleyerek büyütüp geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakinen takip ederek ortaya çıkan yenilikleri anında hayata geçiren, ‘’önce güven’’ ve ‘’kaliteli hizmet’’ düsturu ile hareket eden  firmamız, akılcı çözümler üreten yapısı ile yıllar önce çıkmış olduğu bu yolda büyüme hızını kararlılıkla sürdürmektedir.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği ve C2 yetki belgesi bulunan kuruluşumuz, mevcut sermayesini her geçen gün büyüterek sektöre canlılık kazandırmakta, yaptığı önemli proje işleri ile kurumsal kimlik kazanma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Avrupa’dan Asya’ya, Balkanlar’dan Ortadoğu’ya Rusya, Ukrayna ya kadar uzanan oldukça geniş bir çalışma alanına sahip bulunan kuruluşumuz, ihracat ve ithalat yük taşımalarının yanı sıra Türkiye üzerinden transit geçişli taşınmakta olan üçüncü ülke yük gruplarının nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Faaliyet alanını standart yüklerle sınırlandırmayarak her türlü yük grubuna ait taşınabilirlerin nakliyesini de gerçekleştirmekte olan myFilo Lojistik, gabari dışı ağır nakliye, frigo tır taşımacılığı, konteyner nakliye, parsiyel yük taşıma ve kamyon nakliyesi gibi alanlarda da önemli hizmetler sunmakta, tüm yük gruplarının taşınması işlemlerini titizlikle yapmakta, yüklenen eşyaların kısa sürede varış noktalarına teslimatını sağlayarak başarılı bir çalışma grafiği sergilemektedir.

Misyonumuz

  • Sektördeki küresel tecrübeyi, günün teknolojisi ile sürekli yeniler ve güncel kalır.
  • Sunulan hizmetin takibini ve kontrolünü yapar.
  • Güven durgusunu ön planda tutar.
  • Şeffaf ve verimlilik essasına dayalı çalışma yaklaşımını ilke edinir
  • İnsana ve doğaya saygı duyar, korur.
  • %100 müşteri memnuniyeti hedefler ve uygular.
  • Gelişen, üreten ve paylaşan bir yapı hedefler.

vizyonumuz

Oturmuş bir kurum kimliği ile sektöre profesyonel yaklaşımlar katarak, global çözümler üreten, çözüm ortağınız olmaktır.

Travel

Dil >>